Noklikšķiniet uz attēla, lai to apskatītu pilnā izmērā

Mēs esam aprīkojuši un palaiduši mūsu pirmo pašu sakomplektēto maininga konteineru. Konteiners paredzēts darbam ar vēja elektrostacijā saražoto elektroenerģiju, kas padara šo produktu atšķirīgu no citiem.

Vēja elektrostaciju darbības specifika ir tāda, ka periodos, kad vēja ātrums samazinās vai tā nav vispār, elektroenerģijas ražošana attiecīgi arī vai nu apstājas vai tās apjoms samazinās. Gadījumā, ja laika apstākļu dēļ elektroenerģijas ražošana vēja elektrostacijā tiek pārtraukta, visi tai pieslēgtie patērētāji pāriet uz elektroapgādi no publiskā tīkla. Attiecīgi pieaug ražošanas izmaksas un samazinās maininga rentabilitāte. Turklāt no publiskā tīkla saņemtās elektroenerģijas sastāvs nav viendabīgs un ievērojamu tās daļu sastāda fosilā elektroenerģija.

Tā kā mūsu politika ir vērsta uz to, lai mainingam izmantotu tikai no atjaunojamiem energoresursiem saražotu elektroenerģiju, mēs esam izstrādājuši speciālu konteineru, kurā maininga iekārtu darbība tiek regulēta atkarībā no aktuālajiem vēja apstākļiem.

Šis konteiners tiek vadīts ar speciālu kontrolleri, kas automātiski atslēdz un pieslēdz atsevišķas maineru grupas ar enerģijas patēriņu 12 kW, atkarībā no saražotās elektroenerģijas apjoma pieauguma vai samazināšanās. Tādā veidā elektroenerģijas patēriņš no publiskā tīkla tiek minimizēts un mēs cenšamies panākt, lai mainings tiktu veikts tikai no elektroenerģijas, kuru saražo vēja elektrostacijas.

Tirgū tiks piedāvāti 20 un 40 pēdu konteineri kriptovalūtu mainingam, aprīkoti tā, lai tajos varētu izvietot Antminer S9, S11, S15, S17 un citas ASIC tipa iekārtas, paredzēti darbam ar vēja elektrostacijās, ar jaudu no 200 KW līdz 1 MW, saražoto elektroenerģiju. Savu elektrostaciju teritorijā mēs plānojam uzstādīt šādus konteinerus pie katras vēja elektrostacijas.

Noklikšķiniet uz attēla, lai to apskatītu pilnā izmērā
Noklikšķiniet uz attēla, lai to apskatītu pilnā izmērā
Noklikšķiniet uz attēla, lai to apskatītu pilnā izmērā

Kategorijas: Galvenais