Mūsu komanda

Sigita Bumeistare
Project lead
Girts Lejasmeiers
IT, WEB, Blockchain manager
Dmitry Troshkov
IT, WEB, Blockchain manager

Sigita jau vairāk kā 10 gadus strādā mūsu uzņēmuma vadībā. Viņa ir piedalījusies visos vēja elektrostaciju būvniecības projektos. Iegūtais filoloģijas maģistra grāds un nepārtraukta personīgā un profesionālā pilnveidošanās ļauj viņai ieraudzīt ne tikai projekta kopējo stratēģiju, bet arī iedziļināties katrā atsevišķā projekta niansē.

Ģirtam ir liela darba pieredze kā programmētājam un servisa tehniķim. Daudzu programmēšanas valodu pārzināšana ļauj viņam piedalīties visdažādākajos IT projektos. Iegūtā augstākā izglītība programmētājā specialitātē RTU dod Ģirtam stabilu pamatu tālākai izaugsmei.
Dmitrijs jau 14 gadus strādā informācijas tehnoloģiju nozarē. Viņam ir darba pieredze gan IT projektu vadīšanā, gan interneta mājas lapu izstrādē, gan IT konsultanta lomā. Dmitrijs ir strādājis ar vairākiem starptautiskiem start-up. Viņam ir RTU datorzinātņu diploms un papildus izglītība -  biznesa vadības digitālajā vidē.

Igor Emelyanov
Blockchain developer
Victor Belov
Lead Blockchain developer
Denis Shilin
Blockchain Adviser

Igoram ir augstākā izglītība, kas iegūta Kalugas valsts universitātē. Smart-conract un blokķēdes nozarē Igors strādā kopš 2017. gada.

Fizikas un matemātikas zinātņu kandidāts pielietojamās matemātikas un informātikas nozarē Maskavas aviācijas tehnoloģiju institūtā. Kopš 2016. gada Viktors strādā ar drošības jautājumiem blokķēdes nozarē un smart-conract izstrādi.

Denisam ir vidējā tehniskā un augstākā izglītība ekonomikas jomā. Kopš 2017. gada Deniss sniedz konsultācijas par smart-contract izstrādi un pielietojumu.

Mūsu uzņēmums ir Latvijas Vēja asociācijas biedrs


Mūsu partneri un padomdevēji

Juridiskajos jautājumos - Eversheds Sutherland

Blokķēdes un programmatūras jautājumos - Belov IT Lab, smartcontract.ru

     

Tīklu pakalpojumi - Latvenergo AS, Sadales tīkls AS

     

Finanšu jautājumi - ALTUM, SWEDBANK